Karbon Kaplama

Günümüzde karbon araç kaplama daha çok tuning meraklıları tarafından tercih edilmektedir. Bunun tercih edilmesinin sebebi aracın sportif ve çekici görünüm sağlamasıdır. Ayrıca uzun zamandır kullandığız görünümün yenilenmesiyle kendinize daha keyifli bir iç mekan sağlayabilirsiniz.
3M di-noc karbon araç kaplama malzemesi esnek, dayanıklı, temizlenebilir iç mekanda 10 yıl dış mekanda 5 yıl üretici garantisi bulunmaktadır. Karbon Araç Kaplama genellikle otomobillerde bölgesel uygulama yapılarak tercih edilmektedir. Dış mekanda en çok karbon kaplama tavan da istenmektedir. Daha sonra kaput karbon kaplama, dikiz aynaları karbon kaplama, kapı kenar çıtaları karbon kaplama, tampon altı difüzör karbon kaplama genel olarak dış mekanda tercih edilmektedir.
İç mekanda karbon uygulamas ise, teyp çerçevelerine, torpido üzerindeki çıtalara, kapı döşemeleri üzerindeki çıtalara, vites çerçevesi etrafındaki çıtalara ve direksiyon üzerindeki kontrol düğmelerine uygulama işlemi Cancan kaliteyisle uygulanmaktadır.


Karbon Kaplama Uygulama Resimleri


© Tüm Hakları Saklıdır.